+421 905 818 344
katarina@diplomaticprotocol.sk
Services

I offer personal, tailored consultations in diplomatic protocol, etiquette, and professional image

Svojim klientom ponúkam špičkové individuálne poradenstvo v oblasti diplomatického protokolu, spoločenskej etikety, profesionálneho imidžu a exkluzívnych podujatí. Pracujem s dlhoročnými profesionálmi z oblasti domáceho i medzinárodného biznisu, práva a diplomacie, ale venujem sa aj zamestnancom štátnej či verejnej správy, absolventom práva a diplomacie a ľuďom, ktorí majú záujem o rozšírenie svojich poznatkov, kultivovanie svojho vystupovania a výrazné zlepšenie svojho profesionálneho a osobného imidžu.

“Som presvedčená, že poradenstvo špičkovej kvality vyžaduje priamu a dlhoročnú skúsenosť z množstva podujatí, oficiálnych i neoficiálnych stretnutí a rokovaní na najvyššej úrovni. Taktiež stojí na diskrétnosti a lojalite poradcu a na dôvere klienta, ktorá nepríde zo dňa na deň. Ale práve vzájomná interakcia s klientom je to, čo je na tejto práci pre mňa fascinujúce a považujem ho za obohacujúce pre obe strany.”

My portfolio
  • Individuálne poradenstvo etikety a protokolu podľa požiadaviek klientky/klienta;
  • Individuálne poradenstvo pre ženy;
  • Individuálne poradenstvo špeciálne pre manželky a partnerky exponovaných mužov;
  • Odborné školenia v oblasti diplomatického protokolu a spoločenskej etikety pre právnické kancelárie, firmy a subjekty verejnej a štátnej správy;
  • Osobné konzultácie pri príprave alebo kompletnú organizáciu a manažment VIP podujatí na kľúč podľa požiadaviek klienta, v spolupráci s renomovanými partnermi (významné firemné podujatia, charitatívne podujatia, pracovné a gala obedy a večere, gala koncerty a plesy, oficiálne návštevy, protokol oficiálnych podujatí, štátne sviatky (pri oslavách „národných dní“ zahraničných zastupiteľstiev v SR).