+421 905 818 344
katarina@diplomaticprotocol.sk
O mne

Volám sa Katarína Diková Strýčková a celý svoj profesionálny život sa venujem oblasti medzinárodných vzťahov, diplomatického protokolu a spoločenskej etikety.

Vyštudovala som žurnalistiku, politológiu a medzinárodné vzťahy a aproximáciu práva na UK v Bratislave. Desať rokov som pôsobila na Britskom veľvyslanectve v Bratislave. Takmer 5 rokov som riadila odbor zahraničných vzťahov a protokolu v Národnej rade Slovenskej republiky.

Ako konzultantka som pracovala pre viacerých súkromných i korporátnych klientov (napr. International Ice Hockey Federation – IIHF, GLOBSEC, Trigon Production, Granvia, International Press Institute – IPI).

Vo svojej praxi som sa venovala predovšetkým oblasti zahraničnopolitických rokovaní a analýz, komplexnému plánovaniu, príprave a riadeniu oficiálnych a pracovných návštev najvyšších predstaviteľov štátov, príprave a riadeniu európskych i svetových summitov a konferencií (vrátane parlamentnej dimenzie SK PRES 2016), svetových filmových premiér, ale aj individuálnemu poradenstvu.

„Tak, ako si človek hľadá dobrého zubára, spoľahlivého právnika a dôsledného účtovníka, aj skúsený odborník na protokol a etiketu je špecialista, ktorého nenájdete ľahko. V skutočnosti je na Slovensku tých, ktorí svoju odbornosť nezískali čítaním príručiek, ale dlhoročnou prácou v reálnom prostredí medzinárodných vzťahov, diplomacie a biznisu, veľmi málo.“